Dorzecze Biebrzy Dorzecze Biebrzy Dorzecze Biebrzy Dorzecze Biebrzy Dorzecze Biebrzy

Projekty

Projekty współfinansowane przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego realizowane przez Stowarzyszenie.

"Razem chronimy przyrodę" - II edycja

Już tylko do 20 października br. można wziąć udział w ogłoszonych przez Stowarzyszenie Samorządów Dorzecza Biebrzy trzech konkursach: „Zbiórka makulatury – wstęp do ekologicznej kultury”, „Wkręć się w nakrętkową segregację”, „Bateria w segregacji – mniej ekologicznych komplikacji”.

Plakaty dotyczące w/w konkursów trafiły w kwietniu br. do zainteresowanych naszymi działaniami szkół. Od tego czasu ruszyły organizowane przez nas po raz drugi konkursy na zbiórkę surowców wtórnych oraz odpadów niebezpiecznych.

Przypominamy, że do wygrania są cenne nagrody rzeczowe. Za pierwsze miejsce w każdej kategorii wiekowej przyznamy nagrodę rzeczową o wartości ok. 500 zł, za drugie ok. 400 zł, za trzecie ok. 300 zł, nagrodą do 200 zł nagrodzimy uczniów, którzy zajmą miejsca od 4 do 6.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki zbiórek. Życzymy powodzenia!

Organizacja konkursów dofinansowana jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Białymstoku.

2014-10-14 21:39:51
Autor: Z. Karwowska